Придумай другу частину казки про те як мама Ховрашка купала Іжачка по підручнику Вашуленко післябуквар 1 клас

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
покупала мама ховрашка іжачка .й виняла з ванни і побачила що це не її дитя . й здивувалася .вона почала шукати своє маля а іжачка відвела до його мами.мама іжачка дуже подякувала ,що повернули і покупали йог