Придумайте будь ласка речення з такими словами: скомунікований,  інтелект,  ідеальний,  ефективний , віртуоз. комп'ютер

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Його інтелект зашкалює. Він ідеальний приклад для мене. Я маю ефективний спосіб боротьби з забіяками. Людина яка винайшла компютер,зробила важливий внесок у розвиток нашого суспільства