Придумайте на английском каким фруктом вы себя представляете,если можно то коротко

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
I .. lemon. sour, but if sprinkled with sugar, then it is very tasty and healthy  Так коротко подойдёт?
Гость
I look like an Apple. I also slightly round. I think if the Apple is red,then it's like I'm a little angry. But if it's green,and his mood is good. So Apple is me.