Придумайте пожалуйста предложения со словами бүгінұдайы былтырертеңтаңертеңкешкеқазірендіендігәріжаңаКазахский плииз

Придумайте пожалуйста предложения со словами бүгін ұдайы былтыр ертең таңертең кешке қазір енді ендігәрі жаңа Казахский плииз
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Бүгін менің туған күнім болды.Арман ұдайы қозғалыста жүреді.Былтыр мен үшін керемет болды.Ертең таңертең қалаға барып,кешке қарай келемін.Қәзір мен сабағымды орындаймын.Енді ерте тұратын боламын.Асқар маған ендігәрі өтірік айтпаймын деп уәде берді.Мен жаңа ғана мектептен келдім