Придумайте  речення з словами кажіть,дозволь,вистійте.пожалуста  бистро

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)Будь ласка скажіть котра година.    Я вас дуже прошу кажіть швидше. 2)Дозволь мені дещо сказати. 3)Вистійте за свое місце у цьому конкурсі. 4)Пожалуста(Будь ласка) вивчи цей вірш на завтра. 5)Бистро(Швидко)    Ти можеш зробити швидко цю вправу.    Пробачте якщо щось не так.