Пригадай, як розмовляють птахи. Склади і запиши про це речення зі словами: воркують, кують, каркають,щебечуть, крякають.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Пташки сидять на гілочках і щебечуть один одному. Голуби на гілках так гарно воркують. Ворони на дворі так голосно каркають. Утки плавають у пруду і крякають. Пташки роздивляються и кують.