Пригадай, як розпускається й зацвiтає верба навеснi. Напиши про це текст-опис (5-6 речень).

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Верба - це символ української весни. Саме це чарівне дерево зацвітає найпершим на нашій землі. Її квітки ми часто називаємо котиками, тому, що вони такі ж самі пухнасті та м'які. З розквітом верби пов'язане традиційне народне свято - Вербна неділя. В цей день усі віруючі люди йдуть до церкви та святять "котиків". Після чого люди повертаються додому та легенько б'ють своїх рідних вербними гілочками зі словами "не я б'ю - верба б'є"...