Пригадайте, які іменники пишуться з великої букви. Спишіть словосполучення, розкриваючи дужки. Які власні назви потрібно взяти в лапки?(К,к)иївські вулиці,   (М,м)акарівський (Р,р)айон, (Ц,ц)укерки (Ч,ч)ервоний (М,м)ак, (С,с)та...

Пригадайте, які іменники пишуться з великої букви. Спишіть словосполучення, розкриваючи дужки. Які власні назви потрібно взяти в лапки?(К,к)иївські вулиці,   (М,м)акарівський (Р,р)айон, (Ц,ц)укерки (Ч,ч)ервоний (М,м)ак, (С,с)танція (М,м)етро (О,о)лімпійська, квіти (Б,б)узку і (П,п)івонії,, (М,м)істо (Б,б)іла (Ц,ц)ерква,
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Київські вулиці,Макарівський район,цукерки "Червоний Мак", станція метро "Олімпійська",квіти бузку і півонії,місто Біла Церква.