Пригадайте яку - небудь цікаву ситуацію спілкування зі свого життя. Опишіть цю ситуацію

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-привіт хлопчику!  а де твоя мама?  - я не можу її знайти ! - пішли шукати маму? -мама грається в хованки! - так вона напевно грається. мама хлопчика -сашенько! де ж ти був? дякую дівчинко що побула з ним. - нема за що! і ти сашенька не тікай - гаразд. -до побачення! - до зустрічі!