Природа. помогите ответить на вопроси!!! кто што сможет.....1.у природі діють сили а) земного тяжіння б)рівноваги 2.у природі діють сили а)тертя б)рівноваги3.пластмаси а)природні матеріали б)штучні матеріали4.деревина а)руйнует...

Природа. помогите ответить на вопроси!!! кто што сможет..... 1.у природі діють сили а) земного тяжіння б)рівноваги 2.у природі діють сили а)тертя б)рівноваги 3.пластмаси а)природні матеріали б)штучні матеріали 4.деревина а)руйнуеться під діею середовища б)не руйнуеться під діею середовища 5.де тут назви джерел енергії :::вода,вітер,природний газ, каміння,вугілля,уран,залізо,срібло,Сонце. 6.де тут назви видів енергії:::теплова,природна,електрична,штучна,атомна,механічна,рідка,тверда.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. а)земного тяжіння 2. а)тертя 3. б)штучні матеріали 4. а)руйнується під дією середовища 5.вода,вітер,природний газ,вугілля, уран, Сонце 6.теплова,електрична,атомна, механічна енергія.