Прислівя з суфіксами ться шся

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Не плюй в криницю бо і тобі захочиться води напиться  .Як постелишся так і спатимеш.                                                                               Людина людиною тримаються ,а дерево землею.                                                     Держись за гриву бо за хвіст не вдержишся.                                                            Силуваним конем не доробишся,
Гость
Хто мови своєї цурається, хай сам себе стидається. Де старий спотикнеться, там нехай молодий добре напнеться. Навчай інших - і сам навчишся. Що в молодості навчишся, то на старість як знайдеш. З ким поведешся,від того й наберешся.