Присвійний займенник є в реченні А - І оживуть у пам'яті народу його вірні дочки і сини Б - Не називаю її раєм, тії хатиночки у гаї В - Ходи по тій землі, що Каменяр ходив, і пий із тих джерел, які його поїли Г - Із вирію їх к...

Присвійний займенник є в реченні А - І оживуть у пам'яті народу його вірні дочки і сини Б - Не називаю її раєм, тії хатиночки у гаї В - Ходи по тій землі, що Каменяр ходив, і пий із тих джерел, які його поїли Г - Із вирію їх кликав край далекий, блакитна Ворскла, Німан і Десна
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
А - І оживуть у пам'яті народу його вірні дочки і сини