Привеет! Мне нужно написать эссе на тему Табиғатым тағдырым на казахском языке. Пожалуйста, помогите!! Поставлю спасибо! Заранее спасибо)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Кез-келген мемлекет алдында түрлі проблемалар жетерлік, солардың  ішіндегі ең бастыларының бірі – қоршаған ортаны таза ұстау арқылы халықтың денсаулығын сақтау, келер ұрпаққа табиғатты таза қалпында жеткізу, жер асты байлығын ысырап етпеу, таза су мәселесі