Привет! Помогите пожалуйста качественно перевести текст на казахский язык. Очень нужно!!! Срочно!! Заранее спасибо!!! В 2017 году в мире выделяют пять основных тенденций развития цифровой журналистики. Об этом много пишут в инт...

Привет! Помогите пожалуйста качественно перевести текст на казахский язык. Очень нужно!!! Срочно!! Заранее спасибо!!! В 2017 году в мире выделяют пять основных тенденций развития цифровой журналистики. Об этом много пишут в интернет ресурсах. Так к примеру, в 2013 году были выявлены «Пять главных трендов в мировой журналистике»: 1) «Народные корреспонденты» пользуются не меньшим доверием, чем обычные репортеры. 2) 40% информагентств используют мобильные приложения для монетизации контента. 3) 33% медиаагентств предпочитает публиковать новости в Интернете сразу, как только они появляются, вместо того, чтоб собирать их для печатного издания. 4) Будущее журналистики – «интерактивная графика». 5) 51% журналистов признались, что могут сделать сюжет на основе информации в микроблоге, таком как Twitter, но только в случае, если первоначальный источник им знаком. Но если сравнивать тенденции 2013 и 2017 года, то они многим отличаются. Я возьму к сравнению Советы от Opennemas и Nieman Lab из Гарвардского университета. Они выделяют такие тенденции в мировой журналистике 2017 года: 1. Качественный контент не должен быть бесплатным. 2. Быть на виртуальной связи. 3. Развитие локальной аудитории. 4. Читателям нужно дать голос. 5. Новости в мессенджерах и в стикерах. Если говорить, о каждом из трендов журналистике, то можно описать эти тренды в полном объеме. По-моему мнению , в Республике Казахстан хорошо развита журналистика. Есть свои телеканалы, сайты в интернете , создаются новые статьи в журналах, газетах. Идет быстрое развитие цифровой журналистике.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
2017 жылы әлемде сандық журналистика бес негізгі үрдістер бар. Бұл көп Интернет-ресурстарында жазылған. Сондықтан, мысалы, 2013 жылы біз «журналистика әлемінде бес ірі үрдістерді» анықталды: 1) «Дәстүрлі тілшілері» әдеттегі журналистерге кем емес сенімділік болып табылады. 2) ақпараттық агенттіктердің 40% мазмұны пайда табу үшін мобильді қосымшаларды пайдаланып жатқан. 3) бұқаралық ақпарат құралдары органдардың 33% жариялау үшін оларды құрастыру, оның орнына, сондай-ақ көп ұзамай олар пайда ретінде Интернетте жаңалықтар жариялауға қалайды. журналистика 4) болашақ - «интерактивті графика». 5) журналистердің 51% -ы мұндай Twitter сияқты микроблоге ақпаратқа негізделген әңгіме жасауға болады мойындады, бірақ бастапқы көзі оларға таныс болса ғана. біз 2013 және 2017 жылы үрдістерді салыстыру Бірақ, егер олар көп түрлі болып табылады. Мен Гарвард университетінде Opennemas және Нейман Lab ұштарын салыстыруға аласыз. Олар 2017 жылы журналистика әлемінде осындай үрдістерді анықтау: 1. Жоғары сапалы контент тегін болуы тиіс. 2. виртуалды сілтемені болыңыз. 3. жергілікті көрермендер дамыту. 4. Оқырмандар дауыс берілуі керек. 5. Жаңалықтар Барлаушылар және жапсырмалар. Біз журналистика әрбір бағыттары туралы айтатын болсақ, ол толығымен осы үрдістерді сипаттауға болады. Менің ойымша, Қазақстан Республикасында журналистика жақсы дамыған. журналдар мен газеттерде жаңа мақалаларды құру, сіздің телеарналар, интернет-сайттар болып табылады. сандық журналистика қарқынды дамуы бар