Привет! Помогите пожалуйста! Мне нужно 5 предложений на тему Что я делаю в свободное время на казахском. В основном я читаю книги, занимаюсь уроками и играю в компьютерные игры.спасибо заранее!!!

Привет! Помогите пожалуйста! Мне нужно 5 предложений на тему Что я делаю в свободное время на казахском. В основном я читаю книги, занимаюсь уроками и играю в компьютерные игры. спасибо заранее!!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мен бос уақытымды тиімді өткізуге тырысамын. Ең алдымен сабақ оқып, үй жұмысын орындаймын. Қолым босаса, түрлі əдеби кітаптар оқып, сөздік қорымды байытамын. Содан кейін ой сергіту үшін аз уақыт болса да, компьютерлік ойындар ойнаймын. Бос уақытты тиімді пайдалану - өте маңызды