Привет всем помоги мне написать 5 предложение болымсыз етыстык 5 предложение болымды етыстык

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мен анама көмектестім.       Cіз кимедініз. Біз ойын ойнадық.                 Біз жақпадық. Ол сабақ оқыды.                    Сен айтпадың.  Сіз маған айттыныз.              Мен бермеймін. Cен би биледің.                      Ол айтпайды.