Привет всем!Составьте,пожалуйста диалог на казахском при помощи слов:Кыскы демалыс.,театр.,бару.,опера жене балет,театыры.,куыршак.,театр сезам дос.,уйныу.,кору кызыкты.,конилди(не обязательно использовать все максимум: 8-5 сло...

Привет всем!Составьте,пожалуйста диалог на казахском при помощи слов: Кыскы демалыс., театр., бару., опера жене балет,театыры., куыршак., театр сезам дос., уйныу., кору кызыкты., конилди (не обязательно использовать все максимум: 8-5 слов) Заранее спасибо! =)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
я вместо тире буду ставить \ \сәлем досым. \сәлем. \ сен қысқы демаласта қайда барасың? \ білмеймін. Мүмкін таетрға , балетке немесе операға барар едім. \ ал қандай театрға барасың? \ әрине қуыршақ туралы театрға барамын. \ мүмкін мен сенімен театрға барамын. Eкеуіміз  көнілді уақыт өткіземіз. \жарайды. Саубол! \ Саубол!