Привіт !.Мені потрібна характеристіка Михайлика в творі Гусі лебеді летіли ОЧЯМИ ДІДУСЯ . Будьласка допоможіть потрібно зараз

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Михайлик був дуже допитливим і працьовитим.Він охоче допомагав дідусеві,пас вреднючу коняку,рубав дрова,залюбки гострив сапи,любив з мамою щось садити,іноді без охоти цюкав сапкою на городі.Він хотів чогось навчитися,був дуже розумним!