Прийшов Новий рік.до свята готувались не тільки люди, а й лісові звірі.навіть їжачок...продолжите текст на український мові

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
навіть Їжачок прикрасив себе націпивши на гольчки горобини ,а білочка розвісила навколо свого будиночка сушені гриби.Зібравшись у центрі лісу звірі почали наряжати головне новорічне дерево лісу .Хто чим міг хто грибами хто ягідками.