Признаки характеризующие представителей равнокрылых и признаки характеризующие двукрылых

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ознаки що характрені для двокрилих 1. Високоспеціалізовані комахи  2. Задня пара крил редукована 3.Залишки другої пари перетворились на дзижчальця,які мають в середені хордотональні органи 4.голова досить рухлива 5.Ротові органи колючо-смоктального або лижучого типу 6.груди злитні на них наявні 3 пари кінцівок, 7.мають великі фасеткові очі 8.розвиток із певним перетвореням 9.відомі 2 підряди: коротковусі та довговусі. 10. інстинкти слабо виражені   11. дуже добрі літуни Ознаки що характерні для рівнокрилих:  1 ротовий апарат має вигляд хоботка 2.у кишечнику є фільтраційна камера для прискореного  виведення рідини з організму. 3.віділення часто містять велику кількість цукру 4. до равно крилих відносяться 5 підрядів: Цикадові; Червці; Попелиці; Лістоблішки; Білокрилки.