Про что расказываеться в твiрi митькозавр з юрківки або химера лісового озера

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
про те що діти пішли на канікули  головний герой поїхав в село колекціонувати комах  він і його друг зустріли дивного хлопця на велосипеді який розповів що на річці щось живе страшне  ну митько там тип жив також ходив в бібліотеку читати книги а одного вечора вони його побачили (химеру або монстра) і спочатку боялись а потім напали на нього але то виявився не монстр а той хлопець на велосипеді