Назвіть 20 українських письменників з прізвищами прикметникової форми!Будь ласка!Завтра урок

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Іван Нечуй-Левицький, Тарас Шевченко, Костянтина Галицька, Павло Тичина, Микола Вінграновський, Григір Тютюнник, Богдан-Ігор Анто-нич, Євген Гуцало, Антін Лотоцький, Олена Пчілка, Оксана Сенатович, Василь Симоненко, Леонід Глібов, Михайло Коцюбинський, Олександр Олесь, Панас Мирний.