Про що розповідається у творі Таємне товариство боягузів ,засіб від переляку № 9 . Розділ 1 Кактус показує колючки українська література. кратко . 3- 4 предложения . Зарание спасибо. Пожалуйста помогите!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
У цьому епізоді розповідається про те, як два вороги дитинства зустрічаються після літа (вони ще у візочках намагалися битися і так ворогували завжди, їхні сили були рівні). Але після літніх канікул Сашко виріс на дві голови накачав м'язи і тепер з легкістю побив свого опонента, відтоді він почав побоюватись Сашка.