Проаналізуйте ситуації та визначте,чи виникають у них правові відносини ; які фізичні та юридичні особи беруть участь у них; хто з учасників правовідносин виявляє право здатність і дієздатність: А) учень на прохання батька куп...

Проаналізуйте ситуації та визначте,чи виникають у них правові відносини ; які фізичні та юридичні особи беруть участь у них; хто з учасників правовідносин виявляє право здатність і дієздатність: А) учень на прохання батька купив у магазині хліб. Б)токар подав заяву на звільнення із заводу "Калібр"і поступив на роботу в приватну фірму. В)батько подарував синові фотоапарат . Г)хлопець відмовився прибирати кімнату,незважаючи на вимови батьків. Д)дівчина надіслала свої вірші до редакції,які були надруковані. Е)отримавши травму під час гри у дворі,хлопець звернувся до лікаря.ОЧЕНЬ СРОЧНО,ПОМОГИТЕЕЕ
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Привет. Ответ е) правильный...