Прочитай виразно вірш. Поясни, як ти розумієш його заголовок. ЗАПРОШЕННЯ ДО МАНДРІ

Прочитай виразно вірш. Поясни, як ти розумієш його заголовок. ЗАПРОШЕННЯ ДО МАНДРІВ. Біжать стежки знайомі, що пахнуть спориш....м. Вертаються додому - у спеку чи з дощ...м. Вони біжать до лісу, до повноводних рік. А з ними ти - це звісно! - невтомний мандрівник. Є кожному стежина - на втіху вибирай... . Одна лиш Батьківщина, - один у тебе край. І ти ще змалку з нею зріднився назавжди... . Біжать стежки земл...ю під рідною зор...ю, і ти по них іди. Випиши словосполучення з іменниками чоловічого роду в орудному відмінку однини. Поясни правопис закінчень іменників.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Запрошення до мандрів,мандри в лісу  пахнуть споришем, дощем, землею,зорею. Пахнуть споришем, біжать землею.