Прочитайте дієслов. Доберіть до них по 3 іменники, з якими вони можуть зв'язані за з

Прочитайте дієслов. Доберіть до них по 3 іменники, з якими вони можуть зв'язані за змістом. Яке дієслово стоїть у початковій формі? Дієслова: Читає, працюють, малювали, записав, стрибати.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Будівельники працюють, тяжко працюють, продавці працюють.Діти малювали, малювали будинок, добре малювали.Учень записав, записав приклад, акуратно записав.Високо стрибати, треба стрибати, весело стрибати. У початковій формі варто дієслово стрибати.