Прочитайте іменники. До якої професії відносяться ці слова? Планети,ракети,косм?

Прочитайте іменники. До якої професії відносяться ці слова? Планети,ракети,косм??дрон,кораблі,зорі,скафандр,комп`ютер,супутники. Визначте число цих імеників Запамятайте правопис слів у рамці.Складіть і запишіть із ними 3 рачення.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ці слова відносяться до професії космонавт. Слова: планети,ракети,кораблі,зорі,супутники-це множина Слова: космодрон,скафандр,комп`ютер-це однина