Прочитать по русски Narrator: Now William and Rose Are playing, you see- But here comes Mummy, It's time for tea! Time for tea! Time for tea! Come on!Com on! Put you toys on the shelf And run, run, run! Oh dear, poor Sam! He's ...

Прочитать по русски Narrator: Now William and Rose Are playing, you see- But here comes Mummy, It's time for tea! Time for tea! Time for tea! Come on!Com on! Put you toys on the shelf And run, run, run! Oh dear, poor Sam! He's not on the shelf. He's there by the window All by himself! It's windy today, Look out! Look out! Oh dear, poor Sam, Can you hear him shout?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Играете, вы See- Но вот приходит Мама, Это время для чая! Время для чая! Время для чая! Давай! Com дальше! Положите вам игрушки на полка И бежать, бежать, бежать! Ах, боже мой, бедный Сэм! Он не на полке. Он там у окна Все сам! Это ветрено сегодня, Быть осторожным! Быть осторожным! Ах, боже мой, бедный Сэм, Можете ли вы услышать его крик?
Гость
Нэрэто: нау Уильям энд Роз ар плэйин, ю си-ват хир камс Мамми, итс тайм фо ти! Тайм фо ти! Тайм фо ти! Кам он! Кам он! пут ёр тойз он зе шелф энд ран, ран, ран! Оу диар, пур Саэм! Хис нот он зе шелф. Хис зер бай зе виндо. Ол бай химселф! Итс винди тодэй, Лук аут! Лук аут! Оу, диар, пур Саэм, кэн ю хир хим шаут?