Прочитать слова русскими буквами We have got a letterbox in our street. He is very nice and people [pi:pl] (люди) pos

Прочитать слова русскими буквами We have got a letterbox in our street. He is very nice and people [pi:pl] (люди) post their letters and postcards into him. Every day the postman comes and takes the letters and postcards.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ви хяв гот э лэтэ бокс ин аувэ стрит. Хи из вери найс энд пипл пост вэя лэттес энд посткардс. Эври дэй вэ постмэн камс энд тэйкс вэ лэтез энд посткардс.  Перевод: на нашей улице есть почтовый ящик. Он очень хороший и люди опускают в него письма и открытки. Каждый день почтальон приходит и забирает письма и открытки.