Прочитай і подумай яке слово із синонімів,записаних нижче ,слід вжити замість крапок у поданних реченнях. прийшла зима.повітря стало....Якщо постояти на місці, то руки починають...,ноги....,все тіло.... холонути стигнути мерзну...

Прочитай і подумай яке слово із синонімів,записаних нижче ,слід вжити замість крапок у поданних реченнях. прийшла зима.повітря стало....Якщо постояти на місці, то руки починають...,ноги....,все тіло.... холонути стигнути мерзнути клякнути дубіти
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Прийшла зима, повітря стало холонути.  Якщо  постояти на місці, то руки клякнуть, ноги дубнуть (дубіють) , все тіло мерзне.