Прочитай і відгадай загадки. у світі одна-всім потрібна вона.Я труд поважаю:все літо у полі,до гаю літають,збираю медок із різних квіток;кого не злюблю,то жалом колю.Воно належить мені,але інші вживають його частіше,ніж я,Після...

Прочитай і відгадай загадки. у світі одна-всім потрібна вона.Я труд поважаю:все літо у полі,до гаю літають,збираю медок із різних квіток;кого не злюблю,то жалом колю.Воно належить мені,але інші вживають його частіше,ніж я,Після дощику зявилась-ніжнобарвно заіскрилась. Запиши іменники-відгадки і виділені іменники так,щоб вони відповідали на питання хто? що? В дужках зазнач їх рід.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) вода ( жін.рід) 2) бджола ( жін.рід) 3) ім"я ( сер.рід) 4) веселка ( жін.рід)
Гость
Батьківщина (жін. рід) Бджола (жін. рід) Ім'я (сер. рід) Веселка (жін. рід)