Прочитай і запиши речення , утворюючи від іменників , що в дужках, прикметники. Низько вклоніться колосу (жито). На (вечір) небі спалахують міріад...

Прочитай і запиши речення , утворюючи від іменників , що в дужках, прикметники. Низько вклоніться колосу (жито). На (вечір) небі спалахують міріад...Прочитай і запиши речення , утворюючи від іменників , що в дужках, прикметники. Низько вклоніться колосу (жито). На (вечір) небі спалахують міріади зірок. На (море) березі діти збирали (колір) камінці. У (село) клубі йшов концерт.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Низько вклюниться колосу житній. На вечірньому небі спалахують міріаді зірок. Ні морському бкрезі діти збирали кольорові камінці. У сільському клубі йшов концерт