Прочитай іменники. добери до них антоніми. запиши слова парами.ДЕНЬ-...,БОЯГУЗТВО-...,ВЕСНА-...,ГОРЕ-...,БАГАТСТВО-...,НЕНАВИСТЬ-...

Прочитай іменники. добери до них антоніми. запиши слова парами. ДЕНЬ-..., БОЯГУЗТВО-..., ВЕСНА-..., ГОРЕ-..., БАГАТСТВО-..., НЕНАВИСТЬ-...
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ДЕНЬ- ніч, вечір, ранок БОЯГУЗТВО- сміливість, хоробрість ВЕСНА- зима, літо, осінь ГОРЕ- щастя, радість БАГАТСТВО- бідність, злидні НЕНАВИСТЬ- любов