Прочитай письмо своего друга по переписке.напиши ему о том,что ты делаешь в разные дни недели и ответь на 3 вопроса.Dear(Andrew)Thank you letter.Im writing to tell you about what i do every day.I get up at 7 oclock,have breakfa...

Прочитай письмо своего друга по переписке.напиши ему о том,что ты делаешь в разные дни недели и ответь на 3 вопроса.Dear(Andrew)Thank you letter.Im writing to tell you about what i do every day.I get up at 7 oclock,have breakfast and go to school.I get up at 10 oclock on Sunday and....What do you do after school?What do you like doing?When do you go to bed?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Hello, Andrew! I received your letter. After school I go for a walk with my friends. Most of all I love reading. I go to bed at ten o'clock also I'll se you, (Тут твоё имя)