Прочитай присливья.Запиши,розкривши дужки та ставлячи диэслова у потрибний особовий форми.1.Перед розумом і сила (поступаться). 2.(Здобути) освіту - (побачити більше світу). 3.неправдою свит (пройти),а назад не (вернутися). 4.у...

Прочитай присливья.Запиши,розкривши дужки та ставлячи диэслова у потрибний особовий форми. 1.Перед розумом і сила (поступаться). 2.(Здобути) освіту - (побачити більше світу). 3.неправдою свит (пройти),а назад не (вернутися). 4.учений (водити),а не вчений (бродити).
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Перед розумом і сила поступається. Здобудеш освіту - побачиш більше світу. Неправдою світ пройдеш, та назад не повернешся. Учений водить, а не вчений - бродить.