Прочитай речення .Знайдіть у них помилки, пов'язані з невиправданним уживанням спільнокореневих слів .Запишіть речення, уникаючи помилок.    Ми зробили з паперу паперових птахів. Нові робітники швидко виконали роботу.          ...

Прочитай речення .Знайдіть у них помилки, пов'язані з невиправданним уживанням спільнокореневих слів .Запишіть речення, уникаючи помилок.    Ми зробили з паперу паперових птахів. Нові робітники швидко виконали роботу.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ми зробили паперових птахів.  Нові працівники швидко виконали роботу.  або  Нові робітники швидко виконали завдання.