Прочитай розповідні речення .Перетвори їх на питальні й спонукальні. Не можна чіпати пташенят у гніздечку.Якщо дражнити собаку,можна наразитися на небезпеку.
Прочитай розповідні речення .Перетвори їх на питальні й спонукальні.
Не можна чіпати пташенят у гніздечку.Якщо дражнити собаку,можна наразитися на небезпеку.
Ответ(ы) на вопрос:
У кого камяна сорочка
Розповідне:Не можна чіпати пташенят у гніздечку.
Питальне:Чи можна чіпати пташенят у гніздечку?
Спонукальне:Не чіпай пташенят у гніздечку!
Розповідне:Якщо дражнити собаку,можна наразитися на небезпеку.
Питальне:Чи можна дразнити собаку,якщо можна наразитися на небезпеку?
Спонукальне:Не дражни собаку,бо можеж наразитися на небезпеку!