Прочитай текст. Подумай які прикметники можна дібрати до виділиних імеників Летить на крилах весна. Будить землю, дерева,струмки. Незабаром спів пташок наповнить гаї і сади. Весна приносить радість дорослим і дітям.
Ответ(ы) на вопрос:
Тепла весна.Розрихляти землю.Родючи дерева.Прозорі струмки.Прекрасний спів.Тихі гаї.Зелені сади.