Прочитай .У кожному реченнї знайди слова ,протилежнї за значенням .Випиши парами . 1.Вчений їде ,а неук слїдом спотикається . 2.Незнайко на печї сидить,а знайко по дорозї бїжить . 3.Бїльше думай,а меньше говори. 4.Нових друзїв ...

Прочитай .У кожному реченнї знайди слова ,протилежнї за значенням .Випиши парами . 1.Вчений їде ,а неук слїдом спотикається . 2.Незнайко на печї сидить,а знайко по дорозї бїжить . 3.Бїльше думай,а меньше говори. 4.Нових друзїв май,а старих не забувай.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Антонiми-Вчений-неук Знайко-незнайко Бiльше-менше Нових-старих. Здаэться так..
Гость
Вчений-неук, їде-спотикається, незнайко-знайко, сидить-біжить, більше-менше, нових-старих.