Прочитай змiнюючи слова що в дужках .Познач закiнчення .Обведи олiвцем букви що змiнилися перед закiнченням. Яблоко в руцi , бинт на нозi ,стояти на дорозi ,купатися в рiчцi ,прочитати у книзi , сережки на вi льсi .

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
рука-руці,--к-ц, нога-нозі,--г-з, дорога-дорозі,--г-з, ріка-річка,--к-ч, книга-книзі,--г-з, вільха-вільсі.--х-с,