Прочитайте подані словосполучення ,відредагуйте їх та запишіть правильні варіанти. Мова йде про недостати у роботі - Удосконалювати навики - Намітити план дій - Нанести

Прочитайте подані словосполучення ,відредагуйте їх та запишіть правильні варіанти. Мова йде про недостати у роботі - Удосконалювати навики - Намітити план дій - Нанести шкоду - На протязі місяця - Не дивлячись на – Область виробництва - Оточуюче середовище - Перечислити істотні признаки - Погляди співпадають -
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Йдеться про недоліки у роботі Удосконалювати навички Скласти план дій (спланувати дії) Заподіяти шкоду Протягом місяця Не зважаючи на Галузь виробництва Навколишнє середовище Перерахувати істотні ознаки Погляди збігаються