Прочитайте подані словосполучення ,відредагуйте їх та запишіть правильні варіанти. Мова йде про недостати у роботі - Удосконалювати навики - Намітити план дій - Нанести
Прочитайте подані словосполучення ,відредагуйте їх та запишіть правильні варіанти. Мова йде про недостати у роботі - Удосконалювати навики - Намітити план дій - Нанести шкоду -
На протязі місяця -
Не дивлячись на –
Область виробництва -
Оточуюче середовище -
Перечислити істотні признаки -
Погляди співпадають -
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Йдеться про недоліки у роботі Удосконалювати навички Скласти план дій (спланувати дії) Заподіяти шкоду Протягом місяця Не зважаючи на Галузь виробництва Навколишнє середовище Перерахувати істотні ознаки Погляди збігаються