Прочитайте речення .Випишіть словосполучення слів з переносним значенням .Через тире напишіть пряме значення. зразок виконання ;Гострий характер -гострий ніж... Дощ босоніж входить в ниви , Гне сережки в срі...
Прочитайте речення .Випишіть словосполучення слів з переносним значенням .Через тире напишіть пряме значення.
зразок виконання ;Гострий характер -гострий ніж...
Дощ босоніж входить в ниви ,
Гне сережки в срібний колос,
Жито схлипує й сміється ,
Подає пшениці голос .
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
дощ босониж - дити босониж, срібний колос - срібна ципочка , жито сміється - дитина сміється , подає пшиниця голос - дитинка іздає голос