Прочитайте речення. Знайдіть слова, вжиті в переносному значенні. Складіть і запишіть речення так, щоб ці слова вживались у прямому значенні. 1. Все бринить сивенька мудра бджілка . 2. Сонце встає над обрієм і розкидає св...

Прочитайте речення. Знайдіть слова, вжиті в переносному значенні. Складіть і запишіть речення так, щоб ці слова вживались у прямому значенні. 1. Все бринить сивенька мудра бджілка . 2. Сонце встає над обрієм і розкидає своє проміння над Чорним морем. 3. Голосне птаство зірвалося з місця . 4. Ці гіркі слова ще довго звучали в його душі .
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
 .1. Все бринить старенька бджілка . 2. Сонце встає над обрієм ігріє своїми проміннями над Чорним морем.  3. Голосны птахи зірвалися з місця .  4. Ці образливі слова ще довго застрягли в його душі .