Прочитайте складнопідрядні речення . Визначити головну і підрядну частину в кожному реченні , зясувати вид підрядної частини 1) Таке літо золоте , що забуваються жалі 2)Я подарую квіти вам , які ще дихають світанком 3)Як ішо...
Прочитайте складнопідрядні речення . Визначити головну і підрядну частину в кожному реченні , зясувати вид підрядної частини
1) Таке літо золоте , що забуваються жалі
2)Я подарую квіти вам , які ще дихають світанком
3)Як ішов я поміж добрі люди , люди мене радо зустрічали всюди
4)Коли сонце на обріїї сходить , в моїм серці надія оживе
5)Пригадай голос матері , як хочеш почути совість
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Гол.част. - таке літо золоте; підрядна - що забуваються жалі. (Означальне).
2. Гол. част. - я подарую квіти вам, ;підрядна - які ще дихають світанком.(Означальне).
3. Гол. част. - люди мене радо зустрічали всюди; підрядна - як ішов я поміж добрі люди.(Обставинне часу).
4.Гол.част. - в моїм серці надія оживе; підрядна - коли сонце на обрії сходить(Обставинне часу).
5.Гол.част. - пригадай голос матері;підрядна - як хочеш почути совість(Обставинне умови).