Прочитайте словосполучення складіть з ним речення. Доберіть сполучення слів ,у яких підкреслині слова вживалися б в іншому значені. Мила дівина , Зелені  сади, Розумні діти. ПОМОГИТЕ

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мила дівчина йшла парком.  В зелені сади прийшла несподівано осінь. Розумні діти розв язували задачу. мила дівчина - мила вікно зелені сади - сади дерево розумні діти - десь діти сумку