Прочитайте сполучення слів,уставляючи потрібні префікси.Слова :...йти з хати ,сонце ...ходить ,...бігти у воду ,...їхав до міста ,...бігти з під'їзду,...скочити на хвилину.Спішіть сполечення слів.Уставте та позначте в них відпо...

Прочитайте сполучення слів,уставляючи потрібні префікси.Слова :...йти з хати ,сонце ...ходить ,...бігти у воду ,...їхав до міста ,...бігти з під'їзду,...скочити на хвилину.Спішіть сполечення слів.Уставте та позначте в них відповідну префікси.Доберіть антоніми до підкреслени слів.Підкресліть прийманники
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Вийти з хати, Сонце заходить, забігти у воду, Приїхав(заїхав) до міста, вибігти з під'їзду, вискочити на хвилинку. Які слова підкреслені?