Прочитайте уривок з вірша "За Україну" Слушний час Кличе нас Ну ж бо враз Сповніть святий аказ! У цих рядках використано А.риторичний оклик і оксиморон Б.асонанс і синекдоху В. персоніфікаці. і паралелізм Г. алітерацію й епіт...

Прочитайте уривок з вірша "За Україну" Слушний час Кличе нас Ну ж бо враз Сповніть святий аказ! У цих рядках використано А.риторичний оклик і оксиморон Б.асонанс і синекдоху В. персоніфікаці. і паралелізм Г. алітерацію й епітет Д.символ і анафору
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Відповідь: А)риторичний оклиі і оксиморон.