Прочитайте уважно рядки поезії Леоніда Глібова. Сидить хитра баба на версі граба «Ой не злізу з граба!-дурить кліток баба.-Вловить мені тут курочку рябую, А я подарую грушу золотою» У творі йдеться про а)Ґава б)Шуліку в)Сову г)...

Прочитайте уважно рядки поезії Леоніда Глібова. Сидить хитра баба на версі граба «Ой не злізу з граба!-дурить кліток баба.-Вловить мені тут курочку рябую, А я подарую грушу золотою» У творі йдеться про а)Ґава б)Шуліку в)Сову г)Сороку д)Лисицю
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
 На мою думку, там идеться проЛисицю
Гость
В) Сову. Це акровірш )))