Продолжете предложения... Пример: ... make wonderful pets. Guinea pigs make wonderful pets. Продолжете… ... are intesting to play with. ... can learn to speak. ... are easy to teach tricks. … are fun to play with. … make good...

Продолжете предложения... Пример: ... make wonderful pets. Guinea pigs make wonderful pets. Продолжете… ... are intesting to play with. ... can learn to speak. ... are easy to teach tricks. … are fun to play with. … make good companions. Надеюсь на вас!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Кхм, найди в интернете