Продолжи предложение: Беренче сыйныфтан бирле ..... . Сәгать өчтән бирле ...... . Сентябрьдән бирле ....... . Җомгадан бирле ........ .

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)без дуртле билгесен алганыбыз юк . 2)мин эй эшен эшлим. 3)салкыннар килде ,кеннэр кыскарды . 4)Мин донья эшен эшлэдем  (Надеюсь ,ты знаешь где поменять букву э и е)